بخش ثبت نرم افزارهای شما


شما میتوانید در سایت Msimit.com نرم افزاری را که ساخته اید معرفی کنید

در سایت Msimit.com برای تولید کنندگان و سازندگان نرم افزارهای ویندوزی بخشی را فراهم آورده ایم تا با آن بتوانند محصولات خود را جهت معرفی و عرضه به کاربران ایرانی بسیار راحتتر معرفی نمائید.

از این امکان استفاده کنید و محصول خود را به صورت همگانی معرفی کنید، با کامل کردن مشخصات زیر می توانید محصول خود را ثبت کنید. شما با استفاده از این ابزار می توانید اقدام به تبلیغ رایگان نرم افزار خود کنید، همینطور می توانید با ثبت نرم افزار خود در جهت معرفی نرم افزار خود به موتورهای جستجو اقدام کنید.

یکی از راه های رایگان در بازاریابی اینترنتی و فروش نرم افزار استفاده از اینگونه سامانه ها می باشد، شما می توانید برای فروش و معرفی هر چه بهتر نرم افزار خود اقدام به ثبت مشخصات نرم افزار خود نمایید.

لطفا از قرار دادن موارد زیر خودداری فرمائید:

  • بازی ها
  • اپلیکشین های موبایل
  • کتاب

و تنها محصولات نرم افزاری مربوط به ویندوز، لینوکس، مکینتاش و ... که مربوط به سیستم های PC می باشند را در اینجا وارد نمائید. به این نکته دقت داشته باشید که هرچقدر اطلاع دقیق تر و کامل تری را درج کنید و مخصوصا در قسمت توضیحات نرم افزار اگر توضیحا جامع تری را ذکر کنید امکان دیدن شدن محتوی شما بسیار بیشتر خواه شد.

یکی از راه هایی که می توانید نرم افزار خود را به خوبی معرفی کنید، این است که اطلاعات را بصورت کامل در کادرهای مشخص شده وارد کنید، این کار سبب می شود که موتورهای جستجو بهتر شما را با دنیای خارج مرتبط کنند و نتیجه این امر بازدید بیشتر از اطلاعات نرم افزاری ثبت شده توسط شماست که این امر باعث معرفی بهتر شما به مشتریان ایرانی و حتی خارج از ایران میگردد. پس وارد کردن اطلاعات بصورت کامل و مخصوصا قسمت شرح محصول که معرفی شما را انجام می دهد می تواند بسیار مفید واقع گردد.

 

به امید موفقیت و شادباش برای یکایک شما عزیزان.

Msimit.com

 

قسمت ثبت محصول


علامت های ستاره دار را کامل کنید

از این فرم تنها برای ثبت نرم افزارهای PC استفاده نمائید، درصورت رعایت نکردن این مورد، اطلاعات شما در سایت قرار نمی گیرد!


نحوه نصب پیش فرض (setup)

نحوه خرید محصول پیش فرض (رایگان)

نحوه پشتیبانی محصول پیش فرض (ندارد)نحوه آموزش محصول: پیش فرض (ندارد)
refresh

 

نرم افزار پس از ثبت در سامانۀ Msimit و چک کردن اطلاعات در سامانه قرار میگیرد، این فرآیند ممکن است بین 2 الی 7 روز انجام شود.

 Msimit Home

( لطفا سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید )