بخش ثبت کتابهای شما


شما میتوانید در سایت Msimit.com کتاب هایی را که منتشر کرده اید، معرفی کنید

ما در سایت Msimit.com برای شما ناشران، نویسندگان و مترجمین کتاب در سراسر کشور بخش " ثبت کتاب " را تدارک دیده ایم، تا در آن بتوانید کتاب هایی را که مجوز لازم را برای چاپ دریافت نموده اند، بسیار راحت تر معرفی نمائید. با ثبت کتاب خود در Msimit.com بصورت کاملا رایگان از این امتیاز استفاده کرده و کتب منتشر شده خود را به دیگران معرفی کنید. با کامل کردن مشخصات فهرست شده در زیر، می توانید به معرفی کتاب خود بپردازید.

این ابزار می تواند بعنوان یکی از روشهای فروش و بازاریابی کتاب مورد استفاده قرار گیرد. با کمک سامانه ثبت کتاب Msimit شما به راحتی می توانید تبلیغ رایگان کتاب خود را انجام دهید و از یکی از شیوه های بازاریابی کتاب بصورت رایگان بهره مند شوید. از مهمترین نکات در ثبت و بازاریابی کتاب به روش اینترنتی، می توان به افزایش فروش کتاب شما و یا معرفی کتاب و اثر شما به دیگران در تمام نقاط کشور و یا گستره جهانی است اشاره نمود.

به این نکته توجه داشته باشید که برای معرفی بهتر کتاب خود بهتر است مشخصات کاملی از اثر خود را در ستون هایی که به همین منظور تعیین شده است ثبت نمایید.

برای اینکه در فضای اینترنت، تبلیغ و معرفی بهتری داشته باشید بهترین روش این است که توضیحات مفیدی پیرامون کتاب خود در چندسطر بیان کنید.

لطفا از قرار دادن موارد زیر خودداری فرمائید:

 • مجله
 • روزنامه
 • هفته نامه
 • ماه نامه
 • کتاب های ebook
 • کتاب های غیرقانونی و غیرشرعی

لطفا دقت نمائید: درصورتی که موارد بالا را ثبت کنید، اطلاعات شما در سایت قرار نمی گیرند.

در بخش ثبت کتاب می بایست تنها کتاب های چاپی را که مجوزهای لازم را دارا می باشند و در بازار عرضه شده اند را ثبت کنید.

روش ثبت کتب توسط انتشارات

مدیران انتشارات می توانند با معرفی این بخش از سایت به نویسندگان و مولفان، کار ثبت کتاب خود را ساده تر سازند. با این کار می توانید از سایت ما برای ارائه کتاب های خود به دیگران به صورت کاملا رایگان استفاده نمائید.

مزایای ثبت کتاب شما در سامانۀ ثبت کتاب Msimit.com

 • ثبت کتاب، کاملا رایگان
 • تبلیغات اینترنتی کتاب رایگان
 • قرار گیری در موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ و ...
 • معرفی گسترده به واسطۀ جستجوگرها
 • درصورتیکه اطلاعات را کامل و جامع وارد کرده باشید، باعث شناخت بیشتر توسط جستجوکننده ها و در نهایت نتیجه بهتری برای مشاهدۀ کتاب در انظار عمومی را خواهید داشت.

در بخش ثبت کتاب های Msimit.com تنها کافی است اطلاعات پایه ای و اساسی را وارد کنید و نیازی به پر کردن تمام اطللاعات نمی باشد. اما از این نکته غافل نشوید که پرکردن کامل اطلاعات خواسته شده در زیر به جستجوی بهتر و یافتن سریعتر آن در google و سایر موتورهای جستجو کمک شایانی می کند، که این امر باعث افزایش بازدید از اثر شما خواهد شد.

به امید موفقیت و شادباش برای یکایک شما عزیزان.

Msimit.com

 

قسمت ثبت کتاب


علامت های ستاره دار را کامل کنید

از این فرم تنها برای ثبت کتاب های چاپی استفاده نمائید، درصورت رعایت نکردن این مورد، اطلاعات شما در سایت قرار نمی گیرد!

حتی الامکان از به کاربردن کاراکترهای مختلف در نام پرهیز کنید(؟*/!@#$% ....)

حتی الامکان از به کاربردن کاراکترهای مختلف در نام پرهیز کنید(؟*/!@#$% ....)refresh

 

کتاب شما پس از ثبت در سامانۀ Msimit و چک کردن اطلاعات در سامانه قرار میگیرد، این فرآیند ممکن است بین 2 الی 14 روز انجام شود.

 Msimit Home

( لطفا سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید )