Msimit Sun Calendar


نرم افزار تقویم هجری خورشیدی Msimit Sun Calendar یک نرم افزار سبک، کم حجم، کاربردی برای شما فارسی زبانان و ایرانیان عزیز.

هدف از طراحی این نرم افزار داشتن تقویم هجری شمسی در کنار ساعت ویندوز می باشد که میتوان از آن در نرم افزارهای دیگر مثل Word , PowerPoint , Photoshop , Corel , AutoCad و غیره با کپی کردن تاریخ مورد نظر از این نرم افزار استفاده نمود و از تاریخ روز نیز بهره مند شد. نرم افزار تقویم خورشیدی Msimit Sun Calendar به شما کمک می کند تا تقویم شمسی را در سیستم خود در کنار ساعت ویندوز داشته باشید و از آن به راحتی استفاده نمائید، حتی کسانی که از ویندوز 10 استفاده می کنند میتوانند از دیگر امکانات آن بهره مند شوند.

شما می توانید به همراه تقویم میلادی یا هجری قمری ویندوزتان یک تقویم کوچک، کم حجم و جمع وجور که به شما در یادآوری روز جاری به سبک تقویم دقیق هجری شمسی طراحی شده است را داشته باشید.

این نرم افزار بسیار سبک طراحی شده و در نسخه فعلی حجمی در حدود تنها 1Mb را از حافظه رم اشغال می نماید که در مقایسه با سیستم ها و نرم افزارهای فعلی حجم بسیارکوچک و ناچیزی می باشد و همین امر باعث شده تا در زمان بالا آمدن ویندوز از سرعت ویندوز کاسته نشود و ویندوز با همان سرعت قبلی خود بکارش ادامه دهد و شما از داشتن آن راضی باشید.

 

نسخه: 1.8.2.0



دانــلـود Msimit Home

( لطفا سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید )