Seo tally


شرایط عمومی استفاده از نرم افزار Msimit Seo tally مخصوص سئو و بالا بردن رتبه الکسای سایت ها و وبلاگ ها

توضیحات مختصر و مفید درباره شرایط عمومی استفاده از نرم افزار Seo tally:

 

قوانین این صفحه هر از چند گاهی تغییر می کند. سعی کنید برای مطلع شدن از شرایط عمومی حتما هر چند مدت یکبار به این صفحه نگاهی بیاندازید.


1- اگر در ماه اول ثبت سایت خود در اینترنت و مرورگرها هستید. حتما از این نرم افزار در روز کمتر از 5 دقیقه بله کمتر از پنج دقیقه استفاده کنید. این شرایط را باید تا ماه دوم به همین صورت حفظ کنید. (گروه یک)


2- اگر در ماه دوم و سوم ثبت سایت خود در اینترنت و مرورگرها هستید. حتما از این نرم افزار در روز کمتر از 8 دقیقه بله کمتر از هشت دقیقه استفاده کنید. این شرایط را باید تا ماه سوم به همین صورت حفظ کنید. (گروه دوم)


3- اگر در ماه های سوم تا پنجم ثبت سایت خود در اینترنت و مرورگرها هستید. حتما از این نرم افزار در روز کمتر از 10 دقیقه استفاده کنید. این شرایط رو باید تا زمانی حفظ کنید که رتبه الکسای شما به از ابتدای کار تغییر چشم گیری پیدا کرده باشد. برای نمونه باید عرض کنم که اگر رتبه سایت شما در ماه سوم و قبل از استفاده از این نرم افزار در حدود بین 12 تا 10 میلیون هست و بعد از استفاده از این نرم افزار رتبه شما در انتهای ماه پنجم به حدود 3 تا 6 میلیون پله تغییر کرده و بین 9 تا 6 میلیون رسیده بایستی طبق دستور زیر عمل نمائید تا در رتبه الکسای شما مشکلی ایجاد نشود. (گروه سوم)


4- برای کاربرانی که سایت آن ها از عمر طولانی تری نسبت به دیگر سایت ها برخوردار است و برای کاربرانی که عمر ثبت سایت آن ها در موتورهای جستجو و همچنین در سایت الکسا و دیگر سایت های مربوطه میگذرد بهتر میدانیم که از روش زیر عمل نمایند. (گروه چهارم)
بهترین روش استفاده از این نرم افزار در مدت بازه زمان طولانی و به مقدار کم می باشد. بهتر است به طور مثال در مدت 6 ماه الی یک سال از این نرم افزار استفاده نمائید و طبق شرایط بالا عمل کنید مگر اینکه بند 3 شرایط عمومی شامل حال شما شود، که در این صورت می بایستی، بین 10 الی 20 دقیقه در روز، از نرم افزار استفاده کنید.


بازهم تاکید میکنیم که بیش از این مقدار از نرم افزار استفاده نفرمائید.


درضمن مدیریت سایت msimit.com هیچگونه مسئولیتی را در هیچ شرایطی قبول نمی کند.

باتشکر از شما خواننده گرامی msimit.com

 

رایگان دانلود و استفاده نمائید.

لطفا پیشنهادات و انتقادات و همچنین باگ های نرم افزار را از طریق فرم "تماس با ما" در انتهای صفحه به ما اطلاع دهید.

(موفق باشید)بازگشت برای دانلود تصــاویر Msimit Home

( لطفا سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید )